www.pazinciuakademija.lt svetainė,  "Geros nuotaikos klubo" nario privatumas bei taisyklės (sąlygos)
 

Norėdami naudotis www.pazinciuakademija.lt interneto svetaine ir dalyvauti “Geros nuotaikos klubo” renginiuose, Jūs patvirtinate, kad perskaitėte šias sąlygas ("Susitarimas") ir sutinkate jų laikytis. Šis Susitarimas gali būti pakeistas organizatorių bet kuriuo metu. Todėl Jūsų pareiga yra sekti galimus Susitarimo pakeitimus.

Norėdami naudotis www.pazinciuakademija.lt svetaine bei dalyvauti “Geros nuotaikos klubo” renginiuose, Jūs turite būti ne jaunesni kaip 18 metų. Naudodami šią svetainę ir /arba dalyvaudami “Geros nuotaikos klubo” renginiuose, Jūs garantuojate, kad turite teisę bei įgaliojimus sudaryti ši Susitarimą ir tvirtai laikytis visų šio Susitarimo nuostatų ir sąlygų.

Šio tinklalapio turinys yra UAB “XXI a. Renginiai” nuosavybė.

Be raštiško UAB “XXI a. Renginiai” sutikimo Jūs negalite keisti, kopijuoti, platinti, perduoti, skelbti, licencijuoti, kurti išvestinius darbus, perduoti ar parduoti bet kokią informaciją, produktus, paslaugas ar bet kurios medžiagos, gautos iš šios svetainės dalį.

Jei pažeidžiate Susitarimo sąlygas arba neteisėtai naudojate bet kokius www.pazinciuakademija.lt duomenis, organizatoriai atšaukia jūsų teisę dalyvauti “Geros nuotaikos klubo” renginiuose, Jūsų narystė yra panaikinama. Tokiu atveju Jums nėra grąžinami jokie mokėjimai.

Šioje svetainėje paskelbtoje informacijoje gali būti netikslumų ar spausdinimo klaidų. UAB “XXI a. Renginiai” gali tobulinti ir keisti šią svetainę.

Naudodami www.pazinciuakademija.lt interneto svetainę ir dalyvaudami “Geros nuotaikos klubo” renginiuose Jūs patvirtinate, kad Jūsų vardas, elektroninio pašto adresas ir kita profilio informacija, kurią Jūs pateikiate, bus perduodama kitiems klubo dalyviams, su kuriais sutapo Jūsų suderinamumo rezultatai. Jūs prisiimate visą atsakomybę ir riziką, susijusią su bendravimu su asmenimis, kuriuos susitikote pažinties/ renginių metu. Mes rekomenduojame Jums imtis tų pačių atsargumo priemonių, kurias naudojate susitikdami bet kokį asmenį.
 
Jūs suprantate ir patvirtinate, kad “Pažinčių akademija” susitikimai/ renginiai vyksta tose vietose, kuriose organizatoriai neturi jokios kontrolės. Todėl, jei esate sužeistas arba patiriate žalą “Pažinčių akademija” atveju, Jūs sutinkate atleisti “Pažinčių akademija” organizatorius nuo bet kokios atsakomybės už ją. Visi “Pažinčių akademija” nariai supranta ir pripažįsta, kad “Pažinčių akademija” yra tinkamas būdas susitikti su naujais žmonėmis. “Pažinčių akademija” negarantuoja, kad “Pažinčių akademija” susitikimų/ renginių metu kiekvienas dalyvis gaus teigiamus rezultatus.

“Pažinčių akademija” nenaudos dalyvio vardo ar kitos asmeninės informacijos kitais tikslaus, išskyrus atvejus, kai dalyvis suteikia savo sutikimą.

“Pažinčių akademija” neprisiima jokios atsakomybės ir neatsako už bet kokią žalą, kurią Jūs patyrėte per “Pažinčių akademija” susitikimus/ renginius. Jūs esate visiškai atsakingas už save, savo informaciją, ir kas Jums priklauso.

Jūs esate visiškai atsakingas už savo sąveiką su kitais dalyviais “Pažinčių akademija” susitikimuose/ renginiuose. “Pažinčių akademija”  pasilieka teisę, bet neprivalo, stebėti ginčus tarp Jūsų ir kitų dalyvių.

Svarbu:
Asmeninė informacija apie Jus yra konfidenciali ir prieinama tik “XXI a. Renginiai” darbuotojams.
Registruodamiesi ir dalyvaudami “Pažinčių akademija” susitikimuose/ renginiuose Jūs suteikiate mums teisę teikti kitiems dalyviams, su kuriais sutapo Jūsų suderinamumo rezultatai, savo vardą, elektroninio pašto adresą, telefono numerį ir kitus duomenis.
Garantuojame, kad Jūsų kontaktus gaus tik Jūsų pasirinkti žmonės, kurie taip pat pasirinko Jus.

Jei jūs pateikiate mums savo pašto adresą internete galite gauti periodinius laiškus iš mūsų su informacija apie naujus produktus ir paslaugas ar artėjančius renginius.

Tik sumokėję nario mokestį Jūs tampate “Pažinčių akademija” nariu ir esate užregistruotas į “Geros nuotaikos klubą”.

Jei esate užsiregistravęs, tačiau negalėsite dalyvauti “Pažinčių akademija” susitikime/ renginyje, prašome informuoti apie tai organizatorius kuo anksčiau iki renginio. Bet kokiu atveju “Pažinčių akademija” nariui nėra grąžinamas nario mokestis.

“Pažinčių akademija” pasilieka teisę keisti susitikimų/ renginių laiką, datą, kainą arba vietą. Esant pasikeitimams, mes Jus informuosime Jūsų pateiktu elektroniniu paštu. Jei “Pažinčių akademija” renginys yra atidėtas arba atšauktas, mes pasiliekame teisę pakeisti Jūsų bilietą kitu tos pačios ar didesnės vertės bilietu.
Atkreipkite dėmesį: sumokėti mokesčiai/ bilietų pirkimas yra negrąžinamas, nebent organizatoriai atšaukė planuojamą susitikimą/ renginį.